درباره من

بنده، علیرضا بهرامی نسب، در یکی از روزهای زیبای تابستان سال ۱۳۶۹، نور دنیا را دیدم. عشق و علاقه ام به ساختن باعث شد رشته مهندسی عمران را انتخاب کنم و در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشدم را در رشته مدیریت و مهندسی ساخت به پایان رساندم. در دنیای کار با کار رایگان در زمینه ساختمان شروع کردم، البته من کار رایگان را پلی برای راهیابی به فرصت‌های بزرگ‌تر می دانستم. زمانی فرا رسید که در یک شرکت ساختمانی مشغول به کار شدم و مسئولیت برنامه‌ریزی و کنترل پروژه را بر عهده گرفتم.

ماجراهای زندگی من با راه‌اندازی گروه مشاورین املاک رویال در قم همراه با همکاران قابل احترامم شروع شد، و با اعتماد شما، مشتریان محترم، به مرحله بعدی یعنی راه‌اندازی گروه ساختمانی رویال پیش رفتیم. اولین تجربه‌ی ساخت و ساز تیم ما، پروژه ۲۸ واحدی رویال ۱، یک قدم بزرگ برای رشد ما بود. با انجام هر پروژه، تیم ما بزرگ‌تر شد و اعتماد سرمایه‌گذاران محترم ما را قادر ساخت تا پروژه‌های بزرگ‌تر را با اعتماد به نفس بالاتر انجام دهیم. بنده از همان ابتدا استفاده از تکنولوژی را در فعالیت های مجموعه جزو اولویت های کاری میدانستم و همواره به تیم خودم در این راستا کمک کرده ام.

امروز، با فعالیت در پنج شرکت متنوع و پروژه‌های متفاوت کاری، در خدمت مردم دلسوز و باوفای کشورمان هستیم. در این سفر پر فراز و نشیب، موانع و چالش‌هایی بسیار بر سر راهمان قرار گرفت، اما با یاری الهی و حمایت همکاران و دوستان نجیب، هیچ‌گاه ناامید نشدیم و با هر مشکلی رو به رو شدیم، راه حلی برای آن جستیم.

علاقه به نوشتن تجربیاتم مرا به فضای مجازی کشاند و از سال ۱۴۰۱ به نگارش اولین کتاب جامع خود اقدام کرده‌ام. هر روز حداقل ۴ ساعت را به یادگیری اختصاص می‌دهم و این شوق یادگیری منجر به گسترش فعالیت‌های من در فضای مجازی شده است. آرزوی من این است که توانمندی‌ها و آموخته‌هایم بتواند برای شما مفید و کاربردی باشد.

در طول این مسیر با توجه به تجربه های مختلف کسب شده یاد گرفتم که هیچ چیزی بهتر از صداقت با همکاران و مشتریان ما را در پیشبرد اهدافمان یاری نمی کند. صبور بودن در برابر وقایع و مشکلات را آموختم. داشتن دید مثبت نسبت به افراد و اتفاقات را آموختم. و در نهایت آموختم بدون کمک همکاران و اعتماد مشتریان ما هرگز به جایی نخواهیم رسید.

5 شرکت

شرکت های فعال مجموعه ما

80 همکار

که با شما در ارتباط هستند

1000+ قرارداد

انجام شده توسط ما

در بازار مسکن با اطمینان قدم بردارید …

در بازار مسکن، اطمینان ذهنی بسیار مهم است. کنار ما با ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی و اطلاعات دقیق از بازار، بستری امن برای سرمایه‌گذاری‌های شما فراهم می‌کنیم. با ما، قدم به قدم در جاده املاک با خیال آسوده قدم بردارید.